4 טיפים לעיצוב הבית

חושבים שמלאכת עיצוב פנים היא כזו השמורה למקצוענים בלבד? לא ולא! בשורות שלפניכם אתם עתידים לגלות כמה וכמה טיפים נהדרים לעיצוב הבית, שיעזרו לכם להפוך גם את החלל המשמים ביותר לחגיגה טרנדית, ביתית ומעוצבת היטב. מוכנים? בואו נצא לדרך!

פתרונות אחסון חכמים

גם אם יהיו לנו הררי ארונות בבית, אינספור שידות וקולקציה שלמה של מדפים – כנראה שהמשפט "אין לי איפה לשים את…" (השלימו את החסר) עדיין יככב ברשימת הטרוניות שלנו. מה עושים? עוברים לפתרונות אחסון חכמים, שייקנו לכם הרבה מקום בבית – מבלי להעמיס על החלל. כך למשל תוכלו לבחור בשידות אחסון המשמשות כפינות ישיבה לכל דבר (ובתוכן מאחסנים), להוסיף קופסאות אחסון בשידה שיוסיפו לכם המון מקום ואם תבחרו נכון זה אפילו יראה נהדר ופשוט מתרגלים לחשוב אחרת: כיצד, במקום שעומד לרשותנו, אפשר לייצר את המקסימום שאפשר.

ירוק מוסיף המון

אם יש דבר שיכול להוסיף המון לעיצוב הבית, הרי שעציצים הם לגמרי התשובה. הם מוסיפים טאצ' טבעי לחלל, עומק ותחושה חמימה כמעט בלי מאמץ, וזה עוד לפני שהזכרנו את הכלים היפים שתוכלו לשחק איתם! וכשם שיש אינספור צמחים בעולמנו, כך גם גווני הירוק שתוכלו להוסיף לבית, ומגוון גדלים – ירוק כהה מאוד, בהיר ועדין, עלים דומיננטיים בעלי נוכחות או דווקא עציץ נשפך ורומנטי. בכוחו של צמח אחד לעצב את הבית בצורה מדהימה! בבואכם לבחור את הירוק-הירוק-הזה, הקפידו לוודא שהצמחים הנבחרים אכן מתאימים לתנאים המצויים בביתכם, כשרוב צמחי הבית זקוקים להרבה אור (ללא שמש ישירה), השקיה כשהאדמה מתייבשת וכלי פרופורציונלי לגודל העציץ.

גלריית האמנות האישית שלכם

לא משנה אם אתם עורכים שיפוץ דירה קומפלט או רק מבקשים לעשות שינויים קוסמטיים בדירה, אל תוותרו על שיבוץ כמה תמונות ויצירות אמנות על הקיר. אם אתם אוהבים את הקונספט, אוהבים אמנות ולא רוצים מראה מינימליסטי בבית, תוכלו ליצור קיר גלריה יפהפה ו"להלביש" באמצעותו קירות ריקים. אין לכם מושג כמה עומק יתווסף בחלל, די בקלות. איך עושים זאת נכון? למרבה השמחה, אין דרך אחת נכונה. תוכלו לבחור מסגרות במספר גדלים ובמספר צבעים, ובהם לשבץ תמונות שונות שאתם אוהבים – מעולם הטבע, נופים, הדפסים אבסטרקטיים, משפטי השראה וכל סגנון שאתם אוהבים. מה שכן חשוב לשים לב הוא לדרך הסידור של התמונות על הקיר. אמנם לעתים קירות גלריה נראים בעלי מראה "מבולגן", אך יש בהם סימטריה פנימית. הקפידו על מרחקים שווים בין התמונות וצרו שתי וערב מעניין. הנאה מובטחת.

שטיחים, כריות ומה שביניהם

טקסטיל הוא קודש הקודשים של עיצוב פנים. בכוחה של שמיכה אחת שתזרקו בנונשלנט על הספה, סדרת כריות שתוסיפו לכורסה או שטיח מעניין אחד ליצור עניין בחלל באופן דרמטי, ואם תעשו בחירות נכונות – צפויה לכם הרפתקה עיצובית של ממש. והחלק הכי מהנה – גם אם תרצו לרענן את המראה מפעם לפעם, תוכלו לעשות זאת בקלות וללא השקעה כספית מרובה.