עיצוב משרדים

שירותי עיצוב משרד למאה ה-21

עיצוב משרדים

סטודיו H-H-D נולד מתוך תשוקה לעשות דברים אחרת בתחום עיצוב הפנים, הן למגורים והן לחללים מסחריים ומשרדיים. כיום, הגישה ממוקדת הלקוח שלנו לעיצוב פנים מסייעת לנו וללקוחותינו להגדיר את חלל המשרד של העתיד – היום!
רוצים לשפץ ולרענן את מראה המשרדים שלכם? אתם עוברים לבניין משרדים חדש ורוצים מראה מיוחד וחדשני למשרד שלכם? סטודיו Hadar Home Design מתמחה בעיצוב משרדים בהתאמה אישית לצרכים ולמסר שלכם ומביא תפיסה של עיצוב משרדים המתאימים למציאות הטכנולוגית והתעסוקתית של המאה ה-21. אנו מספקים עיצוב משרדים שלא רק גורם למשרד שלכם להיראות טוב ואטרקטיבי יותר אלא אשר גם מייצר סביבת עבודה טובה ויעילה יותר.

תפיסת העיצוב שלנו לגבי עיצוב משרדים שונה מעיצוב של פרויקטים אחרים. אנו מאמינים כי עיצוב חלל משרדי – בכל גודל ועבור כל סוג ארגון – צריך להיות פונקציונאלי מבלי להיות מאולץ. לכן אנו שואבים השראה מחידושים טכנולוגיים בשוק העבודה ובשוק הארגוני כמו גם מהבנות חדשות לצד ותיקות יותר לגבי מה יוצר סביבת עבודה טובה, נעימה ופרודוקטיבית יותר. אנו רוצים שאתם כארגון תשמחו ותיהנו מהמשרדים שלכם, אך לא פחות שהמשרדים יעבירו את המסר הנכון לגבי הארגון שלכם וגם שהעובדים עצמם ירגישו בנוח ויוכלו לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר, היום ובעתיד.
ההבדל של Hadar Home Design בשירותי עיצוב משרדים הוא בהתאמה האישית, במחקר המקיף שאנו עושים לקראת כל פרויקט משרדי, בהיכרות שלנו עם תגליות לגבי סביבות עבודה יעילות ולגבי האופן בו עובדים מרגישים הכי נוח ומייצרים הכי הרבה פריון בר קיימא וגם ביכולת שלנו לייצר שילוב אופטימאלי בין ויזואליות ואסתטיות ולבין שימושיות חסרת פשרות.
עיצוב משרד המותאם אישית עבורכם! בין אם אתם דוחפים לכיוון של משרד בסגנון האופן ספייס המלא והפופולארי של השנים האחרונות (אנחנו פחות ממליצים באופן כללי…) ובין אם אתם מבקשים חלל משרדי "מסורתי" יותר מבחינת הפריסה שלו או בכלל משרד חדשני וייחודי ביותר – לנו בסטודיו Hadar Home Design כל הכלים לספק לכם עיצוב פנים מנצח ומבוסס על נתונים והבנה מעמיקה בהיבטים הטכניים של התחום. הכל מבוצע ומעוצב בהתאמה אישית מלאה לצרכים שלכם – מכלול הצרכים הכוללים שימושיות, מבנה המשרד, מיתוג, מסר ויזואלי, היבטים טכנולוגיים וכן הלאה.

שירותי עיצוב משרדים

עיצוב למשרד קטן

עיצוב משרד בבניין כולל הכל

עיצוב למשרד בינוני

עיצוב משרד בינוני בבניין כולל עיצוב שטח העבודה 

עיצוב פנים גדול

עיצוב משרד גדולעיצוב שטח העבודה, החניון ומסביב

H-H-D מעצבים את המשרד הבא שלכם!
שירותי עיצוב משרדים מבית סטודיו Hadar Home Design תפורים בדיוק לצרכים ולהעדפות האסתטיות שלכם, תוך שימת דגש מהותי על שימושיות, מיתוג והתאמת סביבת העבודה לעובדים יעילים ומרוצים. מתן מענה לחלומות ולצרכים שלכם נמצא בבסיס של כל פרויקט שלנו, לצד יישום הניסיון העשיר שלנו בתחום עיצוב המשרדים והחללים המסחריים. בין אם אתם צריכים פיתרון עיצובי מלא למשרד חדש לגמרי או ריענון פשוט ומינימליסטי יותר למשרדים הקיימים שלכם, אנו זמינים ומוכנים לסייע לכם בבניית הפתרון הטוב ביותר. בסטודיו Hadar Home Design אנו מתגאים בכך שכל לקוח וכל פרויקט מקבל את אותה רמת שירות ותשומת לב, בכל גודל פרויקט ובכל תקציב עיצוב פנים.