עיצוב חללים מסחריים

מתמחים בעיצוב פתרונות מותאמים אישית וייחודיים של חלל מסחרי ומשרדים.

עיצוב חללים מסחריים

עיצוב חללים מסחריים

לאורך כמעט עשור של פעילות ממוסדת בתחום, עיצבנו חללים ומתחמים של חברות וגופים מסחריים כמעט מכל תחומי העשייה במשק הישראלי ועבור מטרות שונות כגון אולמות תצוגה, תערוכות, חנויות, מתחמי קונספט ייחודיים, חללים ציבוריים וכיוצא באלו. אנו שואפים ליצור עיצוב חללים אשר גם יוצר רושם מדויק ובולט אך גם המספק שימושיות ללא פשרות והתאמה מלאה לצרכים שלכם. עיצוב חללים מסחריים הנסמך על הצלחות רבות, שנים של ניסיון והבנת צרכי הלקוח כמו גם התנאים הדרושים להצלחת החלל מבחינת המשתמשים בו.

סטודיו Hadar Home Design ניגש לכל פרויקט של עיצוב חללים עם סט רחב ומגוון של כלי עבודה, אלו כוללים למשל ניסיון עשיר בתחום, ידע יצירתי במה הופך חלל מסחרי למנצח ואופטימאלי לצרכי המשתמשים בו והיכרות מעמיקה עם משאבי ייצור ובנייה. כך אנו מביאים שילוב מושלם בין יצירתיות מתפרצת וידע רב בעיצוב פנים ובין הבנה הנדסית וטכנית של היבטי הביצוע של עיצוב הפנים.
השילוב הזה של רמה גבוהה של מומחיות טכנית, במוצרים, תהליכי בנייה וייצור וכמובן עיצוב ההופך את סטודיו הדר הום דזיין לבחירה מוצלחת ומוכחת לעיצוב חללים מסחריים מכל הסוגים ולכל המטרות. גישת השירות והעיצוב של הסטודיו מקיפה מאוד ומציעה שירות מותאם אישית שאינו מה שלקוחות רגילים לקבל בשוק מעצבי הפנים המסחריים
לא רק שירות עיצוב יצירתי ואסתטי אלא דגש על תהליך מחקר מקיף להבנת הצרכים וההעדפות שלכם, ניתוח השוק העסקי והמסחרי הו אתם פועלים, מיתוג ומיצוב החלל והעסק שלכם ויצירת קונספט עיצובי חדשני המניע חתירה למטרות עסקיות או ארגוניות.

שירותי עיצוב חלל מסחרי

עיצוב חללים למסעדות

עיצוב חללים למסעדות לפי קו עיצוב אחיד ומותאם ללקוח

עיצוב חללים לבתי קפה

עיצוב חללים לבתי קפה לפי קו עיצוב אחיד ומותאם ללקוח

עיצוב חללים - מיתוג

עיצוב חללים עם דגש על מיתוג, יצירת צבע למותג, יצירת זיכרון למותג ויצרת המותג כולו

עיצוב משרדים וחללי עבודה

ישנם סגנונות עיצוב פנים למשרדים רבים, החל מסגנון עיצוב מודרני ועד סגנון קלאסי. בחרו סגנון עיצוב שמתאים לעסק שלכם ולערכים שלכם.

צבעים וחומרים יכולים להשפיע רבות על האווירה במשרד. השתמשו בצבעים בהירים ורגועים כדי ליצור אווירה נעימה ופרודוקטיבית

אם המשרד שלכם קטן, השתמשו בעיצוב מינימליסטי כדי לחסוך מקום. אם המשרד שלכם גדול, תוכלו להשתמש בעיצוב נועז יותר

עיצוב חלונות ראווה

  • משיכת תשומת לב: חלון ראווה אטרקטיבי יכול למשוך את תשומת לב העוברים והשבים, ולגרום להם להיכנס לחנות.
  • יצירת רושם ראשוני: חלון ראווה הוא לרוב הדבר הראשון שרואים לקוחות פוטנציאליים, זה המקום לתכנן עיצוב יוקרתי למשרד.
  • העברת מסר: חלון ראווה יכול לשמש להעברת המסר של העסק או החנות, למשל על ידי הצגת מוצרים חדשים ומבצעים.

עיצוב חללים ציבוריים

כגון גלריות, מתחמי תערוכות, מבואות כניסה למוסדות ציבוריים או עסקיים וכן הלאה.

  • בחירת סגנון עיצוב: ישנם סגנונות עיצוב רבים לחללים ציבוריים, החל מסגנון מודרני ועד סגנון קלאסי. בחרו סגנון עיצוב שמתאים למטרות ולצרכים של החלל.
  • שימוש בצבעים ובחומרים: צבעים וחומרים יכולים להשפיע רבות על האווירה בחלל. השתמשו בצבעים ובחומרים שיוצרים אווירה נעימה ומזמינה.

סטודיו Hadar Home Design לא מספק פתרונות עיצוב חללים "מהמדף" אלא בונה תכנון פרטני ומותאם אישית לכל לקוח וכל פרויקט. הצלחתו של הסטודיו בנויה במידה רבה על התאמה אישית זו והיחס האישי המדויק שכל פרויקט מקבל מאיתנו. עיצוב פנים לחללים מסחריים, ציבוריים וגם חללי מגורים מתוך מודעות למגבלות ולרצונות הלקוח, מתוך ידע לפתרון בעיות טכניות ומבניות ומתוך היכולת הנפלאה לייצר עיצוב פנים שיהיה גם שימושי וגם אסתטי ובעל מסר ויזואלי חזק.

עיצוב חללים מסחריים וציבוריים מחייב דיוק והקפדה על פרטים, יצירת שימושיות למשתמשים בחלל לצד שמירה על המסר הוויזואלי והמסחרי של הלקוח – בין אם מדובר על יצירת סביבה אופטימאלית ומזמינה ללקוחות המגיעים לחנות או חלל תצוגה ובין אם מדובר על יצירת חלל עבודה יעיל ומאפשר לעובדים.

סטודיו H-H-D – עיצוב חללים המשיג איזון אופטימאלי בין כל האלמנטים ההופכים עיצוב פנים למנצח ומושלם עבורכם. חללים המעוצבים ובנויים עם ידע יצירתי עשיר, התאמה אישית ומומחיות טכנית.