אודותיי

הדר עיצוב פנים – קצת עליי

קצת עליי

אני מעצבת פנים המספרת סיפור, את הסיפור שלכם – עיצוב של סיפור ייחודי המותאם בדיוק עבורכם ועבור המסר שאתם רוצים להעביר
שמי הדר כהן, מקצוענית עיצוב פנים בוגרת מסלול תואר ראשון בעיצוב פנים, מבנה וסביבה בשנקר. אני עוסקת בתחום העיצוב ומביאה לחיים חללים ייחודיים ומותאמים אישית כבר 8 שנים, עם לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים אשר ביקשו ממני לספר את הסיפור שלהם באמצעות עיצוב פנים מותאם אישית.

סטודיו Hadar Home Design מציע לכם שירות עיצוב פנים מקיף, עיצוב היוצר חללים המעוצבים ובנויים בקפידה על בסיס אלמנטים ויזואליים איכותיים, במגוון סגנונות אפשרי ובעיקר בהתאמה אישית מושלמת לצרכים שלכם, לסגנון שאתם מתחברים אליו ולמסר האסתטי והפרקטי שאתם מבקשים להעביר הלאה למשתמשים בחלל שלכם ולאלו שמבקרים בו.

עוד לפני סיום לימודי עיצוב פנים, עסקתי מאז שאני זוכרת את עצמי באסתטיקה ובעיצוב, מעבודות בתחום הטקסטיל וההום סטיילינג ועד "השתעשעות" בעיצוב אופנה. רקע זה והיצירתיות המובנית שבי, משתקפים בעבודות העיצוב שלי.

עיצוב פנים משרדים

תחומי ההתמחות שלי

עיצוב פנים לחללי מגורים

דירות קטנות וגדולות, בתים פרטיים, עיצוב פנים למגורים במבנים לשימור.

עיצוב חללים מסחריים

עיצוב פנים ייעודי ומוכוון מיתוג ומטרות עסקיות למגזר הקמעונאי.

עיצוב פנים למשרדים

כולל ניסיון בעבודות עיצוב לחברות סטארטאפ טכנולוגיות ועיצוב חללי משרדים "מסורתיים" יותר אך עם טוויסט מודרני ומיוחד.

תפיסת העיצוב שלי

מאז הקמתו של סטודיו Hadar Home Design בשנת 2011, אני מחויבת ומלאת מוטיבציה לספק עיצוב פנים ייחודי, נוח, שימושי ואינדיבידואלי לצרכי כל לקוח וכל פרויקט. אני מאמינה בעיצוב שיהיה שימושי אך גם שיספק ערך מוסף בדמות מסר ויזואלי, עיצוב פנים המסב עונג ושדרוג לחוויית השימוש גם בטווח המיידי וגם בטווח הרחוק.

 

אני לא מיישמת סגנון אחד בעיצובי הפנים שלי אלא מתאימה עבורכם את העיצוב המדויק ביותר. זוהי לא רק סיסמת מכירות או קלישאה אלא ממש תפיסת עולם שעליה מונחים היסודות האסתטיים והמקצועיים של עבודת עיצוב פנים בסטודיו. אם מתאים לכם בית עם עיצוב מינימליסטי ונקי, זה הכיוון שנלך עליו ואם אתם יותר טיפוסים של עיצוב אקלקטי, צבעוני ועמוס באלמנטים ויזואליים אז אפיק לכם חגיגה של צבע וחיים לבית או לדירה. כך גם לגבי עיצוב חללים מסחריים ומשרדיים.

 

בתיק עבודות עיצוב הפנים של סטודיו Hadar Home Design תוכלו לראות חללים במכלול סגנונות אסתטיים ועיצוביים: מינימליסטי, מודרני, אקלקטי, כפרי, עיצוב פנים יוקרתי, עיצובים בסגנון ארט-דקו, כפרי ועוד שלל דוגמאות וכמובן דגש על התאמה אישית מלאה.

 בסטודיו Hadar Home Design אני באמת מאמינה כי עיצוב איכותי משדרג ומגביר את החיים ואת השימושיות בחלל – תפיסה הבאה לידי ביטוי בכל פרויקט עיצוב פנים.