משרד אדריכלות ועיצוב פנים

נועז. חדשני. על זמני

משרד אדריכלות ועיצוב פנים

אדריכלית ומעצבת פנים

סטודיו Hadar Home Design לשירותי עיצוב פנים ותכנון ויזואלי-שימושי של חללים מבקש לספק ללקוחותיו השתקפות של עצמם, במובן העמוק וה"סיפורי" של המילה.
מעצבת הפנים הדר כהן, מייסדת ומנהלת סטודיו H-H-D, יוצרת חללים המספקים אלגנטיות על זמנית המספקים גם חדשנות וגם התאמה אישית מושלמת לצרכים הפרקטיים שלכם ולהעדפות הוויזואליות והאסתטיות שלכם. עם התמחות הן בחללי מגורים והן בחללים מסחריים, סטודיו הדר הום דזיין מתאים למגוון אדיר של פרויקטים ומספק תוצאות שאי אפשר להישאר אדישים אליהן.

פרויקטים של עיצוב פנים מבית סטודיו Hadar Home Design כוללים עבודת תכנון מקיפה ושיתוף פעולה צמוד ושקוף עם הלקוחות, עם היד המכוונת הרגישה והמקצועית של הדר כהן. המטרה היא לעצב חלל ייחודי אשר כל הזמן ימלא אתכם השראה וישדרג לאורך זמן את חוויית השימוש והשהייה בחלל, ביתי או מסחרי. הדר כהן מביאה שנים רבות של ניסיון בעיצוב פנים ובתכנון אסתטי-פרקטי, לצד קשרי עבודה מעולים עם ספקים מגוונים של ציוד ופריטים ברמה הגבוהה ביותר.

סטודיו Hadar Home Design מובל ומנוהל ע"י הדר כהן, בוגרת מסלול תואר ראשון באדריכלות ועיצוב פנים, מבנה וסביבה ובעלת רקע נרחב במכלול תחומים עיצוביים, מקצועיים ותכנוניים. עבודות העיצוב של הסטודיו משלבים יצירתיות ויישום של מגוון סגנונות עיצוב יחד עם ידע פתרונות לוגיסטיים וטכניים לעיצוב הכולל. עיצוב המייצר הרמוניה מושלמת בין צבעים, תאורה, מרקמים, ריהוט, אביזרים והשימושיות הכללית בחלל.
השילוב המושלם בין עיצוב יצירתי לידע מקצועי ומענה לצרכים טכניים עיצוב פנים הוא עולם ומלואו ואפשר לעוף איתו הכי גבוה שרוצים מבחינת חלומות אסתטיים וויזואליים, אך החכמה בעיצוב מנצח ובר קיימא היא לייצר עיצובים שמצד אחד מביאים יצירתיות והתאמה אישית אופטימאלית לצרכים ולרצונות שלכם כלקוחות, אך מצד שני עיצוב שגם משלב ידע מקצועי-הנדסי ומענה לצרכים טכניים ולמגבלות תקציביות. הדר כהן מעצבת פנים מציעה בדיוק את השילוב הזה, במינונים מדויקים ההופכים כל פרויקט עיצוב חלל למרתק וליצירת אמנות של ממש.
בתור משרד מנוסה בעבודות אדריכלות ועיצוב פנים , הדר כהן וסטודיו Hadar Home Design מתרגמים את החזון או השאיפות שלכם כלקוחות לתכנון מעשי ועם המחשות ויזואליות ברורות, כדי שתבינו מראש איך החלל שלכם ייראה – כאשר השלב הבא והסופי הוא השלמת התכנון וביצוע של עיצוב הפנים ברמה המעשית בשטח.

שירותי משרד אדריכלות ועיצוב פנים

דירות מגורים מכל הסוגים וכל הגדלים, עיצוב של חללים בבתים פרטיים במרחב הכפרי והעירוני.

חנויות, שטחי מסחר, חללי תצוגה.

מחברות סטארטאפ הדורשות יצירתיות מתפרצת ועיצוב הכולל מיתוג לעובדים וללקוחות 

שירותי משרד אדריכלות ועיצוב פנים עם סטודיו Hadar Home Design כוללים תכנון מקדים מקיף איתכם והעלאת רעיונות וסקיצות, תכנון ושרטוט ממוחשב בתלת מימד של פרויקט העיצוב ולבסוף התקדמות לביצוע הפרויקט מבחינת רשימות ציוד, מרכיבים ויישום בפועל של תכנית העיצוב. עיצוב פנים עם סטודיו הדר הום דזיין מתאים לפרויקטים חדשים בבנייה, לפרויקטים של שיפוצים וכמובן פשוט כדי לשדרג חלל קיים עם עיצוב חדש, מותאם אישית ומרהיב ביופיו.

מבחינת סגנונות, סטודיו Hadar Home Design מתאים אישית באופן מלא את סגנון החלל להעדפות, לצרכים ולמטרות של הלקוח – פרטי או עסקי. כל פרויקט עיצוב פנים הוא יחידה אחת מלאה בפני עצמו וכך גם אנו מתייחסים אליו.

מחפשים עיצוב פנים איכותי שבאמת יספר את הסיפור שלכם ויתאים לכם בדיוק? פנו היום לסטודיו H-H-D ואתם בדרך המנצחת לעיצוב על זמני ומותאם אישית.